Ouderbijeenkomst: Mediawijs opvoeden
Hoe begeleidt u uw kind in de online wereld? Kom op 26 mei naar de ouderbijeenkomst en krijg praktische tips over mediawijs opvoeden.

Wilt u weten hoe u uw kind kunt begeleiden in de online wereld? Kom dan naar deze ouderbijeenkomst over mediawijs opvoeden.
Tijdens deze avond krijgt u praktische tips en duidelijke uitleg. U leert meer over de online wereld van kinderen en jongeren. Ook bespreken we hoe u hier als ouder goed mee om kunt gaan.
De bijeenkomst wordt georganiseerd door Bureau Jeugd & Media, samen met CJG Scherpenzeel. Ouders van alle basisscholen in Scherpenzeel zijn welkom.
Wat kunt u verwachten?
U krijgt een interactieve lezing: opvoeden met media.
Hoe ziet de online wereld van kinderen en jongeren eruit? Welke effecten hebben media op de lichamelijke en mentale ontwikkeling?
Anneke van Soest van Bureau Jeugd & Media gaat in gesprek met ouders over de uitdagingen van 'opvoeden met media'. Hoe gaat u om met schermtijd, wanneer geeft u uw kind een smartphone, wat zijn (on)geschikte sociale media en games? En hoe geeft u het goede voorbeeld als ouder? Ouders kunnen vragen stellen en ervaringen uitwisselen.
Praktische informatie
Datum: dinsdag 26 mei 2026
Tijd: 19.30 – 21.30 uur
Locatie: Basisschool De Korenmaat
Korenveld 1, Scherpenzeel
Aanmelden
Wilt u deelnemen? Lees meer informatie en meld u aan via onderstaande link.
Meer informatie en aanmelden