Meerdere afsluitingen op de A12 tussen Lunetten en Veenendaal-West
De A12 is tussen juni en september tussen knooppunt Lunetten en Veenendaal-West meerdere keren afgesloten. Het gaat hierbij alleen om de rijbaan van Utrecht richting Veenendaal.

Waarom deze werkzaamheden?
Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit over een lengte van 30 kilometer. Het oude asfalt wordt vervangen door stiller asfalt. Ook wordt kapotte verlichting vervangen. Verder worden vangrails en verkeersborden gerepareerd en wordt het groen langs de weg onderhouden.
Wanneer gaat de A12 in juni dicht?
In juni is de A12 meerdere keren helemaal dicht tussen knooppunt Lunetten en Veenendaal-West. In deze periode zijn er soms ook gedeeltelijke afsluitingen. Dat betekent dat er smallere rijstroken open zijn. Soms zijn ook enkele afritten dicht.
Advies: werk of blijf thuis
Tijdens de afsluiting van de A12 tussen knooppunt Lunetten en Veenendaal‑West wordt het drukker op de omliggende wegen. U doet daardoor langer over uw reis. Werk of blijf daarom thuis tijdens de werkzaamheden, of stel uw reis uit. Moet u toch reizen? Kies dan, als dat kan, een andere manier van reizen. Zo zorgen we samen dat de regio bereikbaar blijft voor mensen die echt de weg op moeten, zoals hulpdiensten, wegwerkers en mensen die niet thuis kunnen werken.
Kijk voor meer informatie op www.rws.nl/goa12.
Weekendafsluitingen Lunetten tot Veenendaal-West
- Vrijdag 12 juni 21.00 uur - maandag 15 juni 05.00 uur
- Vrijdag 19 juni 21.00 uur - maandag 22 juni 05.00 uur
- Vrijdag 26 juni 21.00 uur - maandag 29 juni 05.00 uur
Doordeweekse werkzaamheden Lunetten tot Driebergen
- Maandag 15 juni 05.00 uur - vrijdag 19 juni 21.00 uur
- 3 versmalde rijstroken, 90 km/u
- Afrit Houten-Oost (18a) en af- en oprit Bunnik (19) gesloten